DARMOWA MUZYKA NIE JEST TANIA ALE JEST DAREM OD ARTYSTY.
UDOSTĘPNIAJĄC DOCENIASZ

Edmund Sobczak - trębacz smooth jazzowy, kompozytor, pochodzący z Polski gdzie studiował grę na trąbce na wydziale instrumentalnym Akademii Muzycznej w Poznaniu - jednej z najlepszych Akademii w kraju.


Od 2005 roku mieszka w Londynie (Wielka Bytania).

Po 18 latach gry na trąbce i zaangażowaniu w niezliczoną ilość projektów muzycznych w 2008 roku Edmund postanowił rozpocząć własną karierę solową.


Teraz jest rownież znany jako EDolutionary, pseudonim ten pochodzi od pierwszych liter jego imienia i ewolucyjnego stylu muzycznego jaki tworzy.


W 2008 roku EDolutionary zaczął komponować i nagrywać swój debiutowy album

‘One Step Ahead’ który jest połaczeniem takich stylów jak jazz, fusion, new age i rock z lekkim posmakiem muzyki filmowej.


Po dużym sukcesie tego albumu i niezliczonych, entuzjastycznych komentarzach napływających od fanów z całego świata, EDolutionary zdecydował podnieść poprzeczkę i stworzyć całkowicie nowy styl muzyczny oparty na bardzo mocno brzmiącej orkiestrze symfonicznej, mocnej sekcji rytmicznej prowadzonej przez  współczesne, ciepłe brzmienie trąbki przeplatane rockowym brzmieniem gitary elektrycznej.

W ten sposób w roku 2011 powstał
nowy album ‘The Soundtrack’.


Niektórzy mówią, że muzyka ta brzmi
jak gdyby Miles Davis komponował
do najnowszych fimów.


Copyright © 2014 EDolutionary. All rights reserved.

DARMOWY ALBUM

kontakt:   info@edolutionary.com

‘ T H E   S O U N D T R A C K ‘

Uwodzicielski Dźwięk Współczesnej Trąbki

EDOLUTIONARY

DARMOWE MP3

CZĘŚĆ ALBUMU ‘PORTRETY NADZIEI”